اما در صورت استفاده از سیستم نامناسب دامداری ها وجود رطوبت بیش از اندازه باعث ایجاد شرایط نامناسب بهداشتی و عفونت می شود. پلی آمید، پایه های نازل قطعاتی می باشد که وظیفه نصب نازل های فشار قوی ما بین شیلنگ های تحت فشار را برعهده دارد. پس از خروج آب از پمپ فشار قوی آب وارد شلنگ فشار قوی شده تا به بخش های خروجی دستگاه ازسال شود. تایمرهای استفاده نشده پس از 90 روز قابل بازگشت نیستند. سیستم های مه پاش گلخانه در سالن های گلخانه، مرغداری و دامداری ها، گلخانه های کوچک خانگی، سالن های پرورش قارچ و زعفران، آزمایشگاه های صنعتی، مه پاش ویلا و باغ تالار و رستوران، دامداری، در فضا های سبز، آلاچیق ها، محل های پذیرایی و سایر موارد مشابه قابل استفاده می باشند. مه پاش گلخانه دمای هوا را تا میزان 14 درجه سانتی گراد کاهش می دهد. گلخانه تنها محیط استانداردی است که در آن با خیال آسوده میتوانید گیاهان دلخواه خود را پرورش دهید. فرقی نمیکند که یک نفر کار میکنید یا با صدها کارمند مشغول به راهاندازی یک کسبوکار نظافتی هستید، فروشگاه Power Wash دارای قطعات واشر فشاری است که شما نیاز دارید. این پمپ ها اکثرا محصول کشور های آلمان ، ایتالیا و چین هستند و به صورت یک پکیج کامل شامل شیلنگ ، سیم و یا تفنگ آب پاش عرضه می گردند.
 
آسیب به تفنگی خروج آب از دستگاه را عملا غیرممکن می نماید در نتیجه یهتر است تا همواره از سلامت این بخش اطمینان حاصل نمود. ما برای خانهها اسلحههایی داریم که روی آنها کثیفی پوشانده شده است یا میلهها و چوبهایی برای تمیز کردن ماشین، کامیون یا نیمه تریلر شما. برخی از مکان های صنعتی مانند تاسیسات زباله سوز و یا مجموعه های صنعتی فلزی که با درجه حرارت بالا و شرایط کاری سخت در ارتباط می باشند مستعد بیماری هستند که سیستم های مه پاش صنعتی با توجه به تولید فضایی با دما و رطوبت مناسب شرایط مناسب را برای کارگران در این محیط ها فراهم می کنند.در محیط هایی که با پسماند ها و یا مواد زاید کار می کنند استفاده از سیستم مه پاش غیر قابل اجتناب می باشد. کارشناسان ما هر برندی را که ما در اختیار دارید می شناسند و به آن اعتماد دارند. قابلیت بالای عملکردی پمپ پیستونی در فشار بالا باعث می شود جزو معدود گزینه های قابل انتخاب در کاربرد های قرار گیرند که به چنین ویژگی نیاز دارند یکی از کاربرد های بسیار رایج پمپ ها، پمپاژ مایعی ساینده در فشار نسبتا بالا می باشد.
 
 
این اثرات فیزیولوژیکی به صورت کاهش کیفیت شیر، کاهش میزان شیردهی و هم چنین تعداد زیادی از مشکلات جسمی در گاو می شوند. استفاه از سیستم های خنک کننده (مه پاش) به میزان قابل توجهی استرس گرمایی فصول گرم سال را از بین می برد. دستگاه مه پاش با خروج ذرات ریز شده آب از طریق نازل و تبخیر آن سبب ایجاد سرمایش در محیط گاوداری و همچنین مطبوع کردن هوا می شود. کاهش میزان بیماری گاوهابا سیستم مه پاش گاوداری ، روش های سنتی سرمایش گاوداری به پایان می رسد. دستگاه مه پاش گاوداری یا رطوبت ساز گاوداری بهترین روش برای ایجاد سیستم سرمایش گاوداری ها است. زمانی که فضای گاوداری برای گاو ها بیش از اندازه گرم شود، تولید کاهش می یابد و باعث کاهش میزان درآمد و ضرر مالی می شود. با این سیستم می توان مشکل گرمای ، فصول گرم سال را حل کرد و بدون هزینه استفاده از آنتی بیوتیک ها ، می توان میزان سلامت دام ها را افزایش داد. استفاده از سیستم مه پاش گاوداری در آبخوری و اصطبل موجب باعث کاهش چشمگیر دما شده و این کاهش دما بر میزان شیردهی گاوهای شیری بسیار موثر است و می تواند تا 15% افزایش در میزان شیردهی داشته باشد.
 
استفاده از این سیستم مه پاش دامداری باعث افزایش میزان تولید و افزایش درآمد در گاوداری ها می شود. دستگاه مه پاش گاوداری در این مورد وظیفه ای مانند مه پاش صنعتی دارد و به خاطر پاشش مه و بخار آب در محیط ، امکان پرواز حشرات را نمی دهد و محیط را از وجود این نوع حشرات و گرد و غبار پاک می کند. فروشگاه ایتال سرویس میتواند به صاحبان خانه کمک کند تا خانههای خود یا مشاغل نظافتی حرفهای را تمیز کنند تا کار صدها کارمند خود را راهاندازی کنند. تایمر هوشمند آبیاری وسیله ای دیجیتالی یا مکانیکی است که به صورت برنامه ریزی شده و اتوماتیک آب را به منطقه کاربر می رساند. پمپ برتولینی که به طور خاص برای وپکینگهای تحت فشار طراحی و مهندسی شده است، از فلزات با کیفیت، حلقه های O و پیچ و مهره ها برای مقاومت در برابر سختی های شستشوی برقی در دنیای واقعی استفاده می کند.